O nás

Interiérovému designu jsem propadla v roce 2007 během kurzu v DesignŠkole Praha, na který jsem se zapsala, když jsem chtěla načerpat inspiraci pro zařizování svého prvního bytu. Krátce na to jsem se zapsala k diplomovému studiu a absolvovala s excelentními výsledky v září 2008. DesignŠkola je první česká škola, která se specializuje čistě na obor interiérový design.

 

V té době jsem se však ještě pohybovala ve světě velkých korporací. Vystudovala jsem pražskou VŠE a téměř pět let pracovala pro Vodafone Czech, kde jsem se věnovala hlavně projektovému, procesnímu a quality managementu, a také facilitaci. V roce 2009 jsem přešla k české pobočce UniCredit Bank na pozici ředitelky Evropského kompetenčního centra, kde bylo mým úkolem zefektivnit chod oddělení a zvýšit spokojenost klientů s jeho službami.

 

Po dvou letech jsem dostala nabídku pracovat jako facilitátor a coach s prestižní mezinárodní společností The Zone, a to zejména na projektech v JAR, Kataru, Německu, Rumunsku a v Praze. Absolvovala jsem několik pokročilých kurzů facilitace (UK, USA), které mě nasměrovaly k zájmu o design psychologii a pozdějšímu vytvoření vlastní koncepce práce s klienty - Interior Design Coaching.

 

V hloubi duše jsem ale vždycky chtěla podnikat ve světě designu. Při navrhování interiérů ráda spojuji nové i naprosto klasické materiály a formy, které často vycházejí z odlišných kulturních prostředí. Usiluji o vytváření nadčasových a stylově čistých interiérů, inspiraci často nacházím v moderním umění.

Více info

Méně info