O nás

Firma Valušek Interiér je komplexní interiérové studio s vlastní výrobou nábytku.

Zabýváme se převážně vybavováním privátních bytů a domů.

Specializujeme se na vybavování prostor designovým nábytkem vlastních návrhu a vlastní výroby. Spojení návrh, výroba a montáž ve vlastní režii dovoluje klientovi dodat jedinečný produkt a mít pod kontrolou celou dobu realizace zakázky.

Realizujeme interiéry na přáni klienta, se kterým v úzké spolupráci zhmotňujeme jeho představu a dáváme ji konkrétní podobu včetně technického, materiálového a barevného řešení. K navrhování interiéru přistupujeme odpovědně, citlivě ke každému přání klienta. Našimi interiérovými prostředky se klientovi snažíme z daného prostředí vytvořit útulný domov. Kvalitu jedinečnosti a originálnost našeho návrhu přinášejí naši vlastní i spolupracující designéři a architekti.

Nabízené služby

Nabízíme kompletní interiérové služby od samotného návrhu, vytvoření vizualizaci pro snadnou orientaci a lepší představivost v novém prostředí. Nabízíme vybavení stávajících i nových prostor, zajistíme nutné stavební úpravy, výrobu a montáž nábytku našimi odborníky. Cílem poskytovaných služeb je Vaše spokojenost. Ta je opravdovým měřítkem našeho úspěchu.

Více info

Méně info