O nás

Jsme architekti. Jsme dva. Máme kolem sebe šikovné lidi. A dva psy. Děláme interiéry. Děláme je dobře. Looooxusně. Děláme je i pro sebe.

 

Interiéry navrhujeme už víc než 15 let. Neděláme v podstatě nic jiného, takže jsme v tom opravdu dobří. Samozřejmě máme svůj vkus. A je potřeba říct, že trochu vyhraněný. Trochu jako náš oblíbený beton. Drsný a s ostrými rohy. Ale zároveň se schopností dát o to víc vyniknout měkkosti jiných materiálů. A taky jedinečnosti, křehkosti a nenahraditelnosti toho, čemu říkáme doma. Nejvíc Vám o nás řeknou naše realizace.

Nabízené služby

Co od nás můžete očekávat:
• zpracování projektů od studie až po finální realizaci (jsme tak nuceni již během návrhu přemýšlet o tom, jak jednotlivé detaily zrealizovat)
• specializace na interiérový design nám umožňuje dotáhnout projekty do posledního detailu (neopustíme Vás po dokončení hrubé stavby)
• k dispozici jsou Vám vyzkoušení dodavatelé a specialisté, kterými disponujeme (nabídneme Vám realizační tým dle Vašich finančních možností a nároků na dokonalost provedení)
• v rámci studie získáváte profesionální vizualizace, které Vás budou naprosto reálně informovat o zamýšleném návrhu (dnes v nabídce mnoha studií, kvalita provedení však většinou lehce pokulhává)
• zařídíme komunikaci s potřebnými úřady, vyběháme stavební povolení a poradíme Vám s případnými potížemi během stavby (věřte, že nastanou)

Místa působení

Praha

Více info

Méně info